[ ЧИМ БАГАТІ ]
Головна сторінка
Міста України єднають країну
Новини
Фільми|Відео
Мультфільми
Музика
Українська поезія
Ігри
Windows
Графіка
Мобілка
Фільми онлайн
Інше
Розваги
Куплю|Продам
Зворотній зв'язок
Новини порталу
[ МІНІ-ЧАТ ]
[ НА САЙТІ ]

  Користувачів: 2

  GySIva DackoOM

  Роботів: 0

  Гостей: 64

  Всього на сайті: 66


[ ОПИТУВАННЯ ]
Я з

м.Вінниця, обл.
м.Дніпропетровськ, обл.
м.Донецьк, обл.
м.Житомир, обл.
м.Запоріжжя, обл.
м.Івано-Франківськ, обл.
м.Київ, обл.
м.Кіровоград, обл.
АР Крим
м.Луганськ, обл.
м.Луцьк, Волинська обл.
м.Львів, обл.
м.Миколаїв, обл.
м.Одеса, обл.
м.Полтава, обл.
м.Рівне, обл.
м.Суми, обл.
м.Тернопіль, обл.
м.Ужгород, Закарпатська обл.
м.Харків, обл.
м.Херсон, обл.
м.Хмельницький, обл.
м.Черкаси, обл.
м.Чернігів, обл.
м.Чернівці, обл.

[ ВИБІР ЛЮДЕЙ ]
 • Закрита школа (2012/SATRip) 3 сезон
 • Електронний конструктор уроку.Українська мова. 7 клас
 • Свіжі ключі для Nod32 ESET Smart Security 2, 3, 4 (14.0 ...
 • Аркуші для оформлення портфоліо учителів
 • Scratched DVD Copy 2.40
 • Windows 7 Ultimate SP1 x86 Strelec 12.05 (2012/RUS)
 • Adobe Photoshop CS6 13.0 (2012/MUL/RUS)
 • Мультізагрузочний DVD Recovery tools by KuPuTeam v1.0 F ...
 • Тюнінг автомобілів №5 (май 2012)
 • Text To Symbols
 • [ ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ]
  Adobe Premiere Pro CS5.5 x64 5.5.2 (2011/Eng+Rus) Windows » Програми
   

   

  Adobe Premiere Pro CS5.5 x64 5.5.2 (2011/Eng+Rus)

  Інформація про софт
  Назва: Adobe Premiere Pro CS5.5 x64 5.5.2 (2011/Eng + Rus)
  Категорія: мультимедіа
  Розробник: Adobe
  Рік випуску: 2011
  Розмір файлу: 2,19 GB
  Активація | рег код: присутній
  Мова інтерфейсу: Eng + Українізатор від fixap
  Формат файлу: rar
  Платформа: x86

  Про програму: Програмне забезпечення Adobe Premiere Pro CS5.5 дозволяє виконувати монтаж відео швидше, використовуючи підтримку оригінальних форматів. Відкрийте для себе найвищий рівень продуктивності на робочих станціях і ноутбуках; оптимізуйте спільну роботу; а також підвищуйте продуктивність за допомогою ефективних, надійних міжплатформна робочих процесів редагування.

  Системні вимоги:
  Процесор Intel ® Core ™ 2 Duo або AMD Phenom ® II; потрібна підтримка 64-розрядних обчислень
  64-розрядна операційна система: Microsoft ® Windows Vista ® Home Premium, Business, Ultimate або Enterprise з пакетом Service Pack 1 або Windows ® 7
  2 Гб оперативної пам'яті (рекомендується не менше 4 Гб)
  10 Гб вільного простору на жорсткому диску для встановлення; додаткове вільне місце для установки (встановлення на знімні пристрої зберігання флеш)
  Жорсткий диск (7200 об / хв) для редагування форматів стиснутого відео; RAID 0 для нестислих форматів
  Дозвіл монітора 1280x900, відеокарта з підтримкою OpenGL 2.0
  Сертифікована Adobe карта GPU для функцій прискорення GPU; список підтримуваних карт див на www.adobe.com / go / premiere_systemreqs_ru
  Для робочих процесів SD / HD: карта для захоплення і експорту на плівку, сертифікована Adobe
  Порт IEEE 1394, сумісний з OHCI, для захоплення DV і HDV, експорту на плівку і передачі на пристрій DV
  Звукова карта з підтримкою протоколу ASIO або Microsoft Windows Driver Model
  Привід DVD-ROM з підтримкою читання двошарових DVD-дисків (для створення дисків DVD потрібен пристрій запису DVD +-R, для створення дисків Blu-ray потрібен пристрій запису Blu-ray)
  Програмне забезпечення QuickTime версії 7.6.2 або більш пізньої, необхідне для функцій QuickTime
  Adobe ® Flash ® Player 10 для відтворення проектів DVD, експортованих у вигляді файлів SWF
  Широкосмужне інтернет-з'єднання для використання онлайн-послуг та перевірки Subscription Edition (при необхідності) на постійній основі *

  Особливості:
  Гнучкі, точні і надійні інструменти редагування
  Редагуйте контент відповідно до ваших вимог за допомогою стандартизованих комбінацій клавіш для систем нелінійного програмування і потужних, інтуїтивно зрозумілих інструментів обрізки і редагування, які забезпечують додаткову точність і контроль робочого процесу. Підвищуйте продуктивність завдяки підтримці двосистемних звуку і поліпшеному обміну проектами з Final Cut Pro і програмним забезпеченням Avid.

  Швидка, надійна розробка проектів для різних екранів
  Створюйте продукти для ПК, смартфонів, планшетів і телеекранів за допомогою Adobe Media Encoder CS5.5. Використовуйте інтуїтивно зрозумілі стилі та контекстні меню для визначення послідовностей відразу для декількох форматів, а також одночасного кодування декількох файлів під час редагування.

  Наскрізні робочі процеси з Adobe Audition
  Скористайтеся перевагами швидких, гнучких наскрізних процесів роботи зі звуком за допомогою Adobe Audition ® CS5.5. Переміщайте окремі звуки, многодорожечной проекти та цілі послідовності кадрів між Adobe Premiere Pro і Adobe Audition CS5.5 для редагування та налаштування якості звучання.

  Створений спеціально для професійної обробки відео
  Перейдіть на використання пакета Adobe Premier Pro, щоб оцінити найвищу продуктивність і повний набір функцій, необхідний для професійного редагування відео, а також виняткову інтеграцію з додатками Photoshop, Illustrator, After Effects та іншим програмним забезпеченням Adobe.

  Редагування 3D стерео відео в реальному часі.

  Розширена робота з RED: підтримка роботи з 5К відео від камери RED EPIC. Нативна робота з RED R3D файлами, включаючи 2K, 3K, 4K, 4K HD, 16x9, 2x1 і з різними частотами кадрів. Mercury Playback Engine дозволяє робити скраббінг і відтворення в реальному часі відео RED R3D 4K і вище. В RED R3D Source Settings додано нове управління кольором (REDcolor2, REDgamma2, REDlogFilm і т.д.), з підтримкою кривих і оновленим інтерфейсом користувача.

  Імпорт і експорт проектів Final Cut Pro і Avid Media Composer (через AAF і CMX3600). Працює з великомасштабними проектами. Працюйте з декількома системами нелінійного монтажу, завдяки можливості наскрізного редагування в Adobe Premiere Pro і системах нелінійного монтажу Final Cut Pro або Avid. Використовуйте стандартні файлові формати, наприклад, AAF, EDL, OMF і XML, для інтеграції з різними системами.

  Імпорт і редагування всіх популярних форматів QuickTime (у тому числі Apple ProRes і MOV файлів захоплених з камер Canon 5D і 7D), з повним доступом до метаданих кліпу - без транскодування та rewrapping.
  Більш швидкий робочий процес з Photoshop файлами (PSD).
  Покращена продуктивність і стабільність переробленого движка Mercury Playback Engine - працює швидше і стабільніше, зменшилася швидкість відкриття важких проектів, більш ефективна робота скраббінга і плейбека на дуже важких проектах.
  Розширено нативна підтримка для форматів: P2, XDCAM, AVCHD і DSLR камер, без транскодування або rewrapping і втрати якості оригіналу. Розширена підтримка Canon XF відео, відображення превью в панелі Media Browser, можливість використання метаданих камери.

  Імпорт і експорт DPX послідовностей з таймкодом.
  Merge Clips - дозволяє створювати субкліпи на основі відео і аудіо з різних джерел! Що дозволяє брати картинку з DSLR, RED і пов'язувати її з високоякісним аудіо. Виділяємо аудіо і відео, і виконуємо команду: Clip> Merge Clips. Об'єднані кліпи можуть підтримувати до 16х вкладених каналів звуку. Кліпи будуть позначені як: Merged. Працює команда як на таймлайн, так і у вікні Program.

  У вікні Project в спадному списку додано новий пункт: New Sequence From Clip (створити нову послідовність з кліпу). Наприклад: синхронізуємо звук і відео за допомогою маркерів і команди Merge Clips. Далі у вікні Program для кліпу з позначкою Merged застосовуємо New Sequence From Clip. І у нас в новій послідовності синхронізований кліп по звуку і відео.
  Проста підтримка Closed Captioning: відтворення і відображення, відповідно до стандарту 608 та 708. Синхронізація з вашої відео послідовністю і відображення у вікні Program Monitor.

  Розширена пряма інтеграція Adobe Premiere Pro CS5.5 з Adobe Story. Створюйте скрипти, які використовуються в якості ескізів відеопроектів, і оптимізуйте робочі процеси за допомогою Adobe Story.

  Кількість офіційно підтримуваних відеокарт для Adobe Mercury Playback Engine буде розширено (додані в тому числі і мобільні чіпсети): GeForce GTX 285 (Windows і Mac OS), GeForce GTX 470 (Windows), GeForce GTX 570 (Windows), GeForce GTX 580 (Windows ), Quadro FX 3700M (Windows), Quadro FX 3800 (Windows), Quadro FX 3800M (Windows), Quadro FX 4800 (Windows і Mac OS), Quadro FX 5800 (Windows), Quadro 2000 (Windows), Quadro 2000D (Windows ), Quadro 2000M (Windows), Quadro 3000M (Windows), Quadro 4000 (Windows і Mac OS), Quadro 4000M (Windows), Quadro 5000 (Windows), Quadro 5000M (Windows), Quadro 5010M (Windows), Quadro 6000 ( Windows), Quadro CX (Windows). Додані нові ефекти з підтримкою CUDA прискорення: Film Dissolve, Additive Dissolve, Invert, Directional Blur, Fast Blur. Додані нові функції з підтримкою CUDA прискорення: зміна частоти кадрів, зміни порядку проходження полів, PAR (pixel aspect ratio), розмір зображення, інтерпретація альфа-каналу, frame blending, pulldown removal, інтерлейсінг і деінтерлейсинг, зміна швидкості (в т.ч. time remapping). І на відміну від версії CS5 - Premiere Pro CS5.5 може використовувати більше 4 ГБ бортовий пам'яті відеокарти (наприклад Quadro 6000 з 6Гб пам'яті).
  Підтримка 10-бітових DisplayPort портів для виведення відео на броадкаст монітори через NVIDIA Quadro відеокарти (тільки для Windows).

  Додано новий ефект: Film Dissolve.
  Зміни при роботі з аудіо ефектами: була усунена плутанина, коли ефекти ділилися на моно, стерео і 5.1. У Premiere Pro CS5.5 тепер один ефект для всіх трьох типів звукових файлів.
  Додана нові команди в меню: Sequence> Match Frame і Sequence> Trim Edit to open the Trim Monitor.
  Перейменовано частину пунктів в діалозі: New Sequence, а саме General в Settings, режим монтажу Desktop в Custom.
  Додані два нових режиму змішування (blending modes): Subtract і Divide.
  Змінилася робота команди Unlink і тепер вона працює для декількох кліпів.
  Додана можливість установки ключових кадрів за допомогою інструментів Pen або Selection без включення відображення ключових кадрів.
  Додана можливість установки ключових кадрів без клавіші-модифікатора.
  Оновилися пресети в Keyboard Shortcuts.

  Додано новий шорткати: Shift + тильда (або команда Window> Maximize Frame to maximize the active (selected) panel), цим самим ми розкриваємо активну панель на весь екран. Стара гаряча клавіша: тильда, збережена, вона збільшує вікно на весь екран, в тому місці де знаходиться курсор миші.

  Українізатор від fixap:
  Для встановлення українізатора для Adobe Premiere Pro CS5.5 запустіть програму Premiere_Pro_CS5_5_Rus, виберіть папку зі встановленою програмою.
  Установник Українізатор для Adobe Premiere Pro CS5.5 створить резервні копії (Backup) замінних файлів, у Вас буде можливість відновити Англійська мова назад.
  Якщо з якоїсь небудь причини Вам потрібно повернути Англійська мова назад, запустіть Установник Українізатор для Adobe Premiere Pro CS5.5. Установник сам виправить всі внесені ізмененія.Также можна використовувати Панель управління (Видалення та змінення програм).
  Поки перевірена робота на Windows Seven. Українізатор зроблений тільки для Англійської версії Adobe Premiere Pro CS5.5

  Напис Editing:
  До речі, пункт меню в правому верхньому кутку в (Робочий простір напис Editing) і (Вікно-Робочий простір напис Editing) можна прибрати. (Це не брак перекладу, а залишкове явище від англійської версії програми)

  1. Якщо Ви тільки поставили програму Adobe Premiere Pro CS5.5 і русифікатор для неї і у Вас немає старих проектів, то перейдіть в папку C: \ Users \ Ім'я користувача \ Documents \ Adobe \ Premiere Pro \ 5.5 \ Layouts і видаліть весь вміст, а також видаліть файли проектів Adobe Premiere Project з папки C: \ Users \ Ім'я користувача \ Documents \ Adobe \ Premiere Pro \ 5.5. Запустіть програму, створіть новий проект.
  2. Якщо у Вас є старі проекти, потрібно відредагувати файли UserWorkspace в папці C: \ Users \ Ім'я користувача \ Documents \ Adobe \ Premiere Pro \ 5.5 \ Layouts - потрібно замінити слово> EditingРедактированиеEditingРедактирование <

  Процедура лікування:
  Запускаємо (Adobe_Premiere_Pro_CS5.5_ (5.5.2) _x64_Eng \ Adobe Premiere Pro CS5.5 Family \ Adobe CS5.5 \ Set-up.exe), вибираємо мову встановлення, вводимо серійник (серійник беремо з Keygen updated.exe), пропускаємо ADOBE ID, встановлюємо, патчі hosts file, оновлюємо PremiereProTrial-5.5.2-mul-AdobeUpdate, користуємося

  Пароль: www.sichkarnya.org.ua
  Якщо Ви бажаєте підтримати українське - придбайте ліцензійний диск.
  Підтримаймо вітчизняних виконавців!

  Даний матеріал викладено з метою ознайомлення. Вся інформація має бути знищена користувачем впродовж 24 годин після завантаження!

  Файл видалено з файлообмінника? - просто залишіть відгук під даною новиною і протягом 24 годин проблема буде вирішена!
  Дякуюємо за розуміння!

   

   
   
   
   
   

  Як правильно додавати новини на сайт sichkarnya.org.ua

  html-посилання на публікацію
  BB-посилання на публікацію
  Пряме посилання публікацію

   
   
  Інші новини по темі:
   
     
   
 • Adobe Premiere Pro CS4 и Adobe After Effects CS4 для Adobe CS5 (2010/Eng/x8 ...
 • Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection (2011/Eng) Реліз від 08.08.2011
 • Adobe Premiere Elements 9.0 (Multilingual/RUS/2010)
 • Adobe Dreamweaver CS5 11.0.4909 (UKR)
 • Кирьянов Д., Кирьянова О. - Самоучитель Adobe Premiere Pro [2004, PDF, RUS]
 •  
       
  28 листопада 2011 |Надрукувати | Коментарі (0) | Переглядів: 287 |
  Інформаційне повідомлення !
       
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.
  [ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК ]
  .
  [ КАЛЕНДАР ]
  «    Травень 2012    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  [ АРХІВ НОВИН ]
  Травень 2012 (198)
  Квітень 2012 (457)
  Березень 2012 (875)
  Лютий 2012 (567)
  Січень 2012 (505)
  Грудень 2011 (846)
  [ НАША КНОПКА ]


  [ ЛІЧИЛЬНИКИ ]