Логін
Пароль
[ ЧИМ БАГАТІ ]
Головна сторінка
Міста України єднають країну
Новини
Фільми|Відео
Мультфільми
Музика
Українська поезія
Ігри
Windows
Графіка
Мобілка
Фільми онлайн
Інше
Розваги
Куплю|Продам
Зворотній зв'язок
Новини порталу
[ ЧАТ ]
[ НА САЙТІ ]
[ ОПИТУВАННЯ ]
Я ідентифікую себе в Україні

Українцем prapor_ukr
Бандерівцем Povstanets
Гуцулом vala_30
Хохлом xsunx_01
Москалем russian
Дебілом preved

[ ВИБІР ЛЮДЕЙ ]
» Чіп і Дейл поспішають на допомогу / Чип и Дейл спешат н ...
» Закарпатський Сектор - Анархія і Хаос (2011)
» Алярм! Свободі слова в Інтернеті винесено смертний виро ...
» Церковний хор "Новілея". Концерт до 10-ї річниці ство ...
» Калич Блюз - Час повинен змінитись (2011)
» Сковорода Г. Повне зібрання творів: У 2 т. (1973) [DjVu ...
» Рутенія - Хто живий (2CD) (2011)
» Сергій Мороз - Ярій, Душе... (1994)
» Українські народні пісні 1910-1940 рр
» Трагедія Фауста - Чую твій колір (2011)
[ БЛОК РЕКЛАМИ ]
Спілкування в мережі Інтернет з використанням смайликів Новини » Корисно знати
 
Спілкування в мережі Інтернет з використанням смайликів

Що ж таке «Смайлик»?

Смайлик, смайл (англ. smile), емотикон (emoticon) - це ідеограма, що змальовує емоцію. Складається з різних символів, у тому числі і службових. Поширення смайлик набув в Інтернеті та SMS, проте останнім часом він використовується повсюдно.

А простіше: "Смайлики"- це маленькі зображення, які можна використовувати для вираження своїх почуттів або емоцій, коли слів не вистачає.

Коли ви спілкуєтеся з друзями і рідними один з одним, ваш голос, ваше обличчя і руки також беруть участь у спілкуванні. Коли ви використовуєте електронну пошту або чат, все це втрачається, вам не вистачає емоцій, аби виразити ваші наміри. Ваші можливості виразити себе в цьому випадку обмежені.
За допомогою смайликів при спілкуванні в Інтернеті люди висловлюють свої почуття, настрій, емоції. Смайлики додають емоції до вашого повідомлення.
Що означають смайли при спілкуванні в Інтернет

Смайл — зображення, або просто набір символів, що змальовує емоцію, яку хоче виразити юзер (користувач). Зазвичай смайлики символічно змальовують людське обличчя.

Смайли придумані ще до появи Інтернету (якщо вірити самому Інтернету – використовувалися ще на наскальних малюнках в доісторичні часи), а фактично як-раз десь в 1969 році з появою самого Інтернету.

Насправді ж, те, що в нашій країні називають смайлами, правильно називається «эмоціконки» (емоційні іконки). Справжніми смайлами є лише ті эмоціконки, які позначають посмішку.

Для того, щоб змалювати класичний смайлик, потрібно повернути голову на 90 градусів проти годинникової стрілки (тобто нахилити вліво), витріщити очі і скривити рот потрібним символом. Ну, це якщо по-простому. Зазвичай потрібно використовувати символ, що нагадує очі, як то «:» (двокрапки) або «=» (дорівнює) і додати посмішку. Раніше також писали символ носу «-» (тире), але зараз його часто пропускають. Багато хто вважає, що очі «=» несумісні з носом «-». Це можуть бути звичайні дужки, як «)» або «(», деякі можуть використовувати і квадратні. Найпопулярніші смайли — це :) - «просто посмішка» і :( - «похмура посмішка», з ними змагаються їх більш мультяшні аналоги =) і =(.

Для того, щоб змалювати кавайний смайлик, треба витягнути рот в пряму лінію, і за допомогою лицьових м'язів надати очам вигляду необхідного ієрогліфа - у вигляді рота зробити прочерк — «_», і з двох сторін зробити очі, на ваш вибір, у зв'язку з вашою емоцією. Самий класичний кавайний смайлик — ^_^.

В Інтернет вживання смайлика полегшується тим, що всі необхідні знаки є на клавіатурі і знущатись над власним обличчям абсолютно не обов'язково.

Зазвичай смайли використовуються украй сентиментальними людьми, яким не вистачає уваги, вони навіть не можуть стриматися в тексті від емоцій, показуючи всім своїм виглядом (текстом!) обурення, подив, смуток, радість або крайнє захоплення (завжди майте це на увазі при спілкуванні!).

Взагалі, аби зрозуміти, що означають смайли в мережі Інтернет, інколи досить поглянути на них як би зліва і напружити свою уяву.

Смайлики бувають двох видів:

- текстові, складені із знаків пунктуації, букв і цифр, які Ви можете знайти на клавіатурі вашого комп'ютера. Двокрапку представляють очі, права дужка - рот.

:-) посмішка, радість :-( печаль, смуток

- графічні, у вигляді маленької картинки-ікони, правильніше було б їх називати эмоціконками (або емотиконами - від англ. emoticon). Приклади цих смайликів є, наприклад, в аські або на будь-якому чаті, форумі.

Найпопулярнішим смайликом є всміхнена пика :-) яку люди використовують, аби сказати: "Не приймай те, що я тільки що написав, дуже серйозно. Нахили голову вліво і поглянь на це ще раз". Або ж це є простим знаком схвалення когось чи чогось, ознакою гарного настрою і т.п.

Смайлик – сьогодні перетворився на невід'ємний атрибут листування по електронній пошті. Смайлики використовуються в чатах, форумах, ICQ і ін. видах спілкування.

Останнім часом текстові смайлики поступово відходять в минуле, а їм на зміну приходять графічні - прикольні картинки, що змальовують осіб, предмети, тварин і так далі.

Ці смайлики - эмоціконки показують емоції за допомогою "іконок". Зараз вже використовують сотні (якщо не тисячи) цих анімаційних смайликів.
Смайлики текстові звичайні (стандартні)
:) звичайний веселий вираз обличчя (зазвичай пишуть ледачі люди);
;) посмішка (одне око примружене або підморгує);
:-) посмішка, просто гарний настрій;
:-)) сміх, радість;
:-D гучний, тривалий сміх, регіт на все горло;
)) повний ржач (очі не видно від сміху);
:] задоволена посмішка;
O:-) ангельська посмішка;
:-O здивований (рот відкритий від здивування);
%-0 безмежно здивований (очі вилізли з орбіт);
8-) cool, просто круто;
:-X рот на замку, берегти таємницю, мовчати, заткнутися;
:-p показувати язика;
:-* поцілунок;
:-*8 поцілунок в засос (тривалий поцілунок);
:-I незалежна посмішка, власна думка, задумливість;
:( похмурий вираз обличчя, сердитість;
:-( смуток, незадоволеність, незадоволення;
-[ сердитий, нахмурений;
:-[ збентежений, почервонілий;
:-! хворий, з температурою, хренове самопочуття (іноді навпаки означає все гаразд, тобто ОК);
:-E злий (оскал);
:-F злий з вибитим зубом;
:-> загрозлива, різка, єхидна, зухвала посмішка;
>:- грізний, розсерджений, загрозливий;
>;- грізна підморгуюча фізіономія;
X гримаса, скорчена як просто від сміху, так і від болю;
D широка посмішка (у всі зуби);
xD гучний сміх;
HD найнезрозуміліший настрій – від смутку до нестримної веселості;
хЗ хрін знає (х#й забий);
>:3 лев, якого потрібно боятися, тобто цим смайлом вас просто лякають;
:-з присутність іронії або сарказму.

Це звичайні стандартні смайли. Використовуються досить часто серед звичайних людей. І ще, смайли, типа «)))))))))» або "(((((((((" називаються недосмайлами. Їх використовує зокрема школота або просто юзери-аматори, бідні на фантазію.
Японські смайлики

На відміну від американських смайликів, для розуміння яких потрібно в думках розвернути зображення на 90° (приклад - :-)), японські смайлики можуть сприйматися "прямо". На них не зображається ніс - в цьому японські смайлики близькі до канону аніме-графіки.

Окрім Японії, такі смайлики також використовуються в Південній Кореї.
^_^ - посмішка.
^_- - підморгування.
^ ^ - посмішка над силу.
;_; - плач.
(T_T) - гіркий плач.
v_v - смуток.
o_o - здивування.
V_v - неприємне здивування.
0_0 - велике здивування.
O_o - таке велике здивування, що аж перекосило.
*_* - фанатіння.
@_@ - очманіння.
>__< і тому подібне, адже, по словах каваїстів, вони «так кавайно висловлюють емоції. ^_^»). Проте канонічним носієм «кавайности» зазвичай вважаються злегка незграбні наївні анімешні дівчатка (наприклад з японських мультиків).
Про смайли в сучасній літературі

Ще в 1969 році Володимир Набоков в одному зі своїх інтерв'ю згадував про те, що варто створити спеціальний знак пунктуації для графічного відображення емоцій:

"Мені часто приходить на думку, що треба придумати який-небудь знак друку, що позначає посмішку, — яку-небудь карлючку або дужку, що впала навзнак, якою я б міг супроводжувати відповідь на ваше питання".

На початку 1980-х було проблемою зрозуміти, чи зробив той, що поміщає повідомлення на інформаційних для онлайну табло саркастичне зауваження, чи намагався бути забавним або серйозним. Була необхідна якась ознака. Так народилася ідея смайликів.

Будь-які спроби розмітити текст маркерами настрою до недавнього часу не увінчалися успіхом. Сьогодні в текстах застосовуються лише два знаки, що визначають емоції, — знак питання «?» та знак оклику «!». Багатокрапка, вживана як знак розгубленості або барабанна дріб замість нецензурної лексики (наприклад, в анекдотах) з натяжкою можна вважати позначенням настрою.

Смайлики, що вже років двадцять активно використовуються в електронному листуванні, з'являються у пресі в двох випадках: у статтях про смайлики або в ідіотській молодіжній пресі.

Смайлики незаслужено вважаються другосортним виразним прийомом.

Коли вони складаються з розділових знаків — перед нами справжній, чистий, класичний друкарський прийом по всіх формальних ознаках (римські цифри теж спочатку не з латинських букв складалися). Тому їх можна і потрібно використовувати.

Від звичайного слова смайлик відбивається пропуском. Якщо після смайлика йде розділовий знак, він пропуском не відбивається. Крапка після смайлика зазвичай не ставиться. Смайлик може бути поєднаний із звичайною закриваючою дужкою (за умови, що вона десь відкрилася).
Вживання абревіатури L.O.L.

Абревіатура L.O.L – (ржунімагу) - бурхливий сміх:
101 — lol для калькуляторів
.-. — lol, вигляд зверху
(o) — lol з ефектом риб'ячого ока, витріщений lol
)o( — увігнутий граффіті-стайл lol
\o/ — lol в перспективі
\o\ — lol в ізометрії
|0| — lol олдскул-програмістів
| — lol ребром.
Ф — lol ребром в тривимірному просторі
IOI — псевдолол, з використанням заголовних букв ай/«i» замість рядкових ел/«L»
?о? — квазібританський lol
?0? — гнутий ліворуч
?0? — гнутий праворуч
i?0? — гідроковбасний «lol!» догори дригом
† O† — готичний lol
ГОГ — перевернутий патріотичний lol, без імпортних букв
/\()/\ — lol, написаний чотирма похилими і двома дужками
*LOL* — lol у вигляді смайла
~ ][_, {[]} ][_, ~ — мега-серія lol
^O^ - кавайний анімешний лол

Також деякі люди використовують слово LOL як образу (часто використовують школярі-недолітки).
Взаємозв'язок юзерів і смайлів

Для того, щоб визначити людину, яка використовує смайли на бидлатість (тупість), досить поглянути на наступні ознаки:

- Вічні смайлики =**** і постійні недосмайли ))) — типове школобидло;

- Смайли =*** плюс Огорожа — перед вами позерський педовик (педант, хвалько, любитель понтів, самозакоханий дрібний чоловічок);

- Caps і Over 9000 недосмайлів )))))))))))))))) — гіперактивне, малолітнє бидло (відсутність фантазії, логіки і уміння самостійно мислити);

- У повідомленні юзера смайлів більше, ніж слів — перед вами типовий бидло-дегенерат (остання стадія інтернет-шизофренії).

Довідка
Школяр (школота, лічинка людини, вони ж діти і піонери) — основа інтернетів, тому як сучасні інтернети складаються в основному зі школярів, і трохи з колишніх школярів. В основному мають на увазі під школярами зачатки бидла, бидло і просто майбутній офісний планктон. Відрізняється низьким IQ (зазвичай 75-85, проте, збираючись в групи, школота утворює хайвмайнд (купу), коефіцієнт інтелекту якого здатний досягати 90).

Деякі помилково вважають бидло синонімом школяра. Це невірно. Не всяке бидло — школяр, всякий школяр — бидло (хоча і збереглися легенди про те, що існують школярі-небидло). Наприклад, деякі старшокласники (золоті медалісти). Але на практиці майже всі вони — розбидлійше бидло! 
 
 
 
 

Як правильно додавати новини на сайт sichkarnya.org.ua

html-посилання на публікацію
BB-посилання на публікацію
Пряме посилання публікацію

 
 
Інші новини по темі:
 
   
 
 • Смайлики - GIF анімація
 • IncrediMail 2 Plus 6.25 Build 4835 - програма для роботи з поштою
 • Рамка для фотошопу - Ніжна посмішка
 • Українізована найновіша версія ICQ + додаткові смайли та анімашки
 • Смайл Тулбар для ВКонтакті 1.0 Rus+ бонус
 •  
       
  10 жовтня 2011 |Надрукувати | Коментарі (1) | Переглядів: 155 |
  #1 написав: Lalaine (27 жовтня 2011 19:26)
     Реєстрація: --
  - --
  Публікацій: 0
  Коментарів: 0
  That saves me. Thanks for being so senbisle!
   
  Додавання коментаря
     
   
   
     [ БЛОК РЕКЛАМИ #2 ]
  .
  [ НАШІ МАЖОРИ ]
  Sergiy
  ICQ: 447670435
  Публікацій: 3656
  mishone
  ICQ: 388614906
  Публікацій: 1913
  koka924
  ICQ:
  Публікацій: 1854
  kayman
  ICQ:
  Публікацій: 1729
  ancher
  ICQ:
  Публікацій: 1067
  Vova_zip
  ICQ:
  Публікацій: 1052
  prava
  ICQ: 432255895
  Публікацій: 733
  _WizarD_
  ICQ: 376325982
  Публікацій: 673
  Igor.007
  ICQ:
  Публікацій: 657
  TOTI
  ICQ: 5084936
  Публікацій: 597
  89044001423
  ICQ:
  Публікацій: 587
  kpy1984tsifuk
  ICQ:
  Публікацій: 561
  Outnumbered34
  ICQ: 642813625
  Публікацій: 537
  [ КАЛЕНДАР ]
  «    Листопад 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  [ АРХІВ НОВИН ]
  Листопад 2011 (401)
  Жовтень 2011 (608)
  Вересень 2011 (377)
  Серпень 2011 (645)
  Липень 2011 (997)
  Червень 2011 (1025)
  [ НАША КНОПКА ]


  [ ЛІЧИЛЬНИКИ ]