Автор: RAS_TI   Переглядів: 659   Дата: 19-03-2014, 11:18

Крижане серце / Frozen (2013) BDRip Ukr(MIC)/Eng

Коли стародавнє пророцтво здійснюється і королівство занурюється в обійми вічної зими, троє безстрашних героїв - принцеса Анна, відважний Крістофф і його вірний олень Свен - відправляються в гори, щоб знайти сестру Анни, Ельзу, яка може зняти з країни закляття. По дорозі їх чекає безліч захоплюючих сюрпризів і захоплюючих пригод. Анні і Крістоффу належить об'єднатися і протистояти могутньої стихії, щоб врятувати королівство і тих, хто їм дорогий...

Автор: kpy1984tsifuk   Переглядів: 331   Дата: 3-02-2014, 11:14

  Намагаючись вижити в місті , нерозлучні друзі - білка Злюк і щурик Бадді натикаються на магазин , до країв набитий їх улюбленими ласощами - горіхами. Відчуваючи , що « мрії збуваються » , приятелі планують найбільше пограбування в історії гризунів. Але тут зовсім недоречно намалювалися бідні родичі з парку - прямо 13 друзів арахісу ! Однак їм усім невтямки , що магазин горіхів - лише прикриття для банди грабіжників , які мають намір вирити тунель під банк і підмінити мішки з грошима на мішки з тими самими горіхами.

Обезьянка видит, обезьянка делает / Monkey See Monkey Do(1-7серии)2009-2013/IPTVRip
Мультяшные звери и обыкновенные дети участвуют вместе в танцевальном шоу. В каждой серии ведущая-обезьянка предлагает детишкам повторить движения и станцевать вместе с каким-нибудь из гостей животного мира.
Зимушка-Зима - Сборник мультфильмов (1955-1981/DVD-5)
Перед Вами замечательный сборник рисованных и кукольных отечественных мультфильмов для детей "Зимушка-Зима".
Автор: submitred   Переглядів: 255   Дата: 15-12-2013, 12:19
Приключения мышонка
Давным-давно, в густых и широких лесах стояло прекрасное королевство Роденсия — место, где обитали удивительные создания и могущественные волшебники.
Автор: kpy1984tsifuk   Переглядів: 1093   Дата: 13-12-2013, 11:11

 Коли древнє передбачення збувається і королівство занурюється в обійми вічної зими , троє безстрашних героїв - принцеса Анна , відважний Крістофф і його вірний олень Свен - відправляються в гори , щоб знайти сестру Анни , Ельзу , яка може зняти зі країни леденить закляття . По дорозі їх чекає безліч захоплюючих сюрпризів і захоплюючих пригод : зустріч з містичними тролями , знайомство з чарівним сніговиком по імені Олаф , гірські вершини покруче Евересту і магія в кожній сніжинці . Ганні і Крістоффом належить згуртуватися і протистояти могутньої стихії , щоб врятувати королівство і тих , хто їм дорогий ...

Автор: 7Vovila7   Переглядів: 274   Дата: 5-12-2013, 14:57
Вуди Вудпекер / Woody Woodpecker (1940-2003) DVDRip
Жизнерадостный, но крайне назойливый дятел по и мени Вуди всё время досаждает своим соседям-обывателям, охотникам и прочим персонажам. Его главная способность и любимое занятие — долбить клювом всё деревянное, превращая предметы в дырявую рухлядь.
Автор: kpy1984tsifuk   Переглядів: 322   Дата: 26-11-2013, 12:01

 Ельф Бернард - дуже милий , веселий, і ... злегка несерйозний . Але йому доведеться змінитися , адже у нього попереду приголомшливе і дуже небезпечна пригода! Хтось збирається викрасти Санту і його чарівні сани , в яких можна переміщатися в різні епохи. А без Санти Новий рік ніколи не настане ! Бернарду доведеться переміститися в часі , битися з лиходієм , зупинити його армію , змінити минуле , врятувати Новий рік і стати справжнім героєм !

 5 вересня 1992 Бет -всесвіт була заново народжена : на американських телеекранах відбулася прем'єра анімаційного шоу " Бетмен " - Batman: The Animated Series , відомого також як BTAS . Створений мультиплікаторами з кінокомпанії "Ворнер Бразерс " на хвилі популярності фільмів Тіма Бертона , серіал представляв собою виключно вдалий синтез кращих сюжетних мотивів і стилістичних рішень багаторічної коміксової і кінематографічної " бетменіани " ; навіть самі вибагливі фани відчували, що на цей раз все зроблено " так , як треба ". BTAS завоював таку популярність , що вплинув на поточну послідовність історій DC , подарувавши їй нових персонажів і змінивши імідж багатьох вже існували ...

 Збірник мальованих вітчизняних мультиплікаційних фільмів для дітей та їх батьків. До нього увійшли мультфільми " Федя Зайцев " , " Ким бути? " , " Дівчинка в цирку" , "" Казка старого дуба " , " У страху очі великі " , " Лисиця - будівельник " .


windows 7 Євромайдан

Анекдоти:

Приколи на візитку Яроша

- Як довести, що я тебе кохаю ? - Достань мені з неба зірку. - А якщо достану візитку Яроша ? - Я вже гола...Приколи на візитку Яроша

Виносиш мозок та п'єш кров!

- Ти сидиш на моїй шиї, виносиш мені мозок, п'єш мою кров. А тепер дивись, чим це для тебе зараз закінчиться ... - Любий, ти мені щось кажеш? - Запитує дружина з кухні. - Та ні, це я збираюся комара вбити ...Виносиш мозок та п'єш кров!
Прикольні анекдоти та випадаки з життя за кілька хвилин піднесуть вам та вашим близьким настрій!

Популярне:

 
ДПА-2014. 11 клас. Фізична культура. Збірник завдань
 
«Monster high. Школа монстрів» №11, 2013
 
Великдень - найбільше християнське свято
 
Вербна неділя
 
Гра Престолів / Game of Thrones (2014) HDTVRip 4 Сезон
 
Чорний список (Blacklist)
 
ЗНО-2014. Пробне тестуванння. Фізика
 
ЗНО-2014. Пробне тестуванння. Англійська мова
 
ЗНО-2014. Українська мова і література. Пробне тестування
 
Папка "Великдень в Україні"

Интернет реклама УБС